تبلیغات محیطی را بی شک قدیمی ترین روش تبلیغاتی باید دانست. تبلیغات محیطی به عناصر فیزیکی قابل اجرا برای تبلیغات که در تیر رس ببنندگان است اطلاق می شود. تابلوهای تبلیغاتی، بیلبوردها، فضاهای تبلیغاتی داخل مترو، بدنه اتوبوس ها و … گونه های مختلفی از تبلیغات محیطی بشمار می روند.

یکی از مزیت های فوق العاده تبلیغات محیطی که باعث برتری آن با سایر رسانه های تبلیغاتی دیگر گردیده این است که مخاطب ناگزیر به دیدن تبلیغات محیطی بوده و چون نمی تواند چشم خود را از رنگ ها و طرح های اطراف خود بپوشاند. در تعریف محتوایی این رسانه میتوان اینگونه گفت : رسانه تبلیغات محیطی آگاهی و اطلاعات مخاطبان را نسبت به ورود یک محصول جدید به بازار یا ارائه یک خدمت جدید از سوی صاحبان کسب برای مخاطبان آنان فراهم می آورد.
از دیگر ویژگی های یک تبلیغ خوب؛ وجود عنصر خلاقیت در فضای بصری تبلیغ است. بی شک یک تبلیغ خلاق اثر بیشتری در جذب مخاطبان محصول را دارد.
واحد تبلیغاتی VIPشرکت فیوچر اسکای با در اختیار داشتن فضاهای تبلیغات محیطی گسترده در نقاط استراتژیک (شهرک های صنعتی ، جاده های بین شهری )دو استان  بزرگ تهران و اصفهان ، امکان معرفی محصولات و خدمات را به شکلی گسترده وملی  دارا است.

"از شما سپاسگزاریم که در بزرگ شدن، خوب دیده شدن و خوب ماندن خود، ما را به همراهی پذیرفته اید"

برای سفارش میتوانید از لینک زیر اقدام نمایید.


برای دیدن عکسها در سایز واقعی بر روی عکس ها کلیک کنید

درباره ما
آخرین مطالب
تماس با ما

اطلاعات تماس شرکت فیوچر اسکای