براي ثبت سفارش روی لينك كليک كنيد

 
خدمات غرفه سازی
شرکت فیوچر اسکای با عنایت به استقرار دفتر اصلی در دبی و حضور در دبی برای انجام انواع خدمات اعم از نظارت بر کیفیت متریال و نحوه انجام امور و تحویل به موقع و انجام هماهنگی های لازم از طریق غرفه سازان برتر و دارای گرید A که سالهاست برای طراحی غرفه های نمایشگاه های خود در عرصه بین المللی از آنها بهره برده ایم ، اقدام به پشتیبانی تمامی مراحل شرکت در نمایشگاه های امارات از مراحل ابتدایی طراحی غرفه متناسب با سلیقه شما تا غرفه سازی و حمل و نقل تجهیزات به دبی و تحویل غرفه نموده است تا غرفه های مناسب و درخور شان شرکت های تجاری و کارخانه ها و تمامی افرادی که تمایل داشته باشند، ارائه دهیم و بتوانیم با کمترین هزینه نیاز های شما را پوشش دهیم.
غرفه نمایشگاه نقش بسیار مهمی در جذب مخاطبان دارد. یکی از مهم ترین اهداف هر شرکت رسیدن به فروش گسترده و در نهایت افزایش سود می باشد، نمایشگاه ها اعم از داخلی و بین المللی فرصت ارتباط face to face  یا حتی عمیق تر eye to eye  با مشتریان را به شرکت ها و فروشندگان می دهد. در نتیجه این امر، مشتری می تواند حقیقت را در چشمان عرضه کننده کالا دریابد و از همه مهمتر به اصالت آن شرکت و حضور واقعی و قابل اطمینان این شرکت در بازار پی میبرد. بنابراین متقاعد کردن و رسیدن به هدف نهایی که همان فروش هست را بسیار تسهیل میکند.
با توجه به حساسیت اثرگذاری نمایشگاه در فروش و برندینگ و به علت محدود بودن زمان برگزاری و هزینه های بالای این نوع تبلیغات، شرکت فیوچر اسکای با عنایت به استقرار دفتر اصلی در دبی و حضور در دبی برای انجام انواع خدمات اعم از نظارت بر کیفیت متریال و نحوه انجام امور و تحویل به موقع و انجام هماهنگی های لازم از طریق غرفه سازان برتر و دارای گرید A که سالهاست برای طراحی غرفه های نمایشگاه های خود در عرصه بین المللی از آنها بهره برده ایم ، خدمات مناسب و درخور شان شرکت های تجاری و کارخانه ها و تمامی افرادی که تمایل داشته باشند، ارائه می دهیم. تا بتوانیم با کمترین هزینه نیاز های شما را پوشش دهیم.

 

شرح کوتاه پیرامون  نکات تاثیر گذار در غرفه های نمایشگاهی :
درنمایشگاه آیتم های متنوعی بر مشتری و تمرکز وی تاثیر میگذارد و هر چقدر طراحی غرفه و غرفه سازی متناسب‌ تر با اهداف شرکت باشد و نوع فعالیت شرکت با غرفه سازی بهتر به نمایش درآید، جذب مشتری آسان تر خواهد بود . طراح غرفه برای غرفه سازی بایستی با متریال غرفه سازی آشنا باشد .
همچنین داشتن توانایی در پیاده کردن خلاقانه ایده و طرح شما در غرفه نمایشگاه و غرفه سازی از اصول غرفه سازی می‌باشد به این دلیل که این طرح و ایده غرفه سازی باید مخاطب را در غرفه نگه داشته و پاسخگوی نیاز مخاطب باشد.
توانایی متخصصین :
 در طراحی غرفه و غرفه سازی باید شرایط لازم برای حضور بازدید کننده ایجاد شده باشد. فضای غرفه نیز در مرحله غرفه سازی باید به گونه‌ای طراحی شده باشد که محصولات متناسب با اهمیتشان در آن محل قرار گیرند. به طور کلی حضور در نمایشگاه‌های بین المللی یکی از روش‌های توسعه تجارت می‌باشد و استفاده از ابزارهایی مانند غرفه‌سازی می‌تواند نقش بسیار زیادی در اعتمادسازی و توسعه تجاری جهانی داشته باشد.
تیم غرفه سازی ما توانایی ارائه پیشنهادات اصولی و جذاب و توانایی انجام غرفه سازی لوکس در کوتاه ترین زمان ممکن و تجربه بالای مدیریت پروژه و غرفه سازی را دارا باشد یکی از نیازهای اصلی شرکت ها به منظور دستیابی به اهداف تبلیغات می باشد.
برای داشتن یک حضور موفق در نمایشگاه های ببن المللی می‌توان با کمک مشاوران و طراحان و متخصصان با تجربه تیم غرفه سازی فیوچر اسکای ، غرفه شرکت خود را به یک مکان خاص برای جذب بازدیدکنندگان تبدیل کنید .
 
""متخصصین ما در امور معماری و طراحی صنعتی و غرفه سازی با آشنایی کامل با طراح های جدید غرفه سازی نمایشگاهی ، طراحی غرفه و دکوراسیون داخلی و ترکیب و تقابل فضاها ،رنگ و سایر عوامل و با توجه به مسائل ایمنی نظام مهندسی ساختمان و رعایت جنبه های اصولی و استاندارد بین المللی ، شما را در تحقق خواسته هایتان یاری می کنند ""

 

 
برخی از غرفه های ما در نمایشگاه های خارجی:
درباره ما
آخرین مطالب
تماس با ما

اطلاعات تماس شرکت فیوچر اسکای